Aurah Ruiz dhe Jese; rishpërthen dashuria, cifti bashkohet

Aurah Ruiz dhe Jese Rodriguez janë lidhur sërish bashkë. Cifit aq shumë i përfolur në Spanjë duket se e kaloi edhe krizën e fundit e disa javëve më parë kur ish futbollisti i Paris Saint Germainit e tradhëtoi me Roci Amar, një ish konkurrente e disa reality shoë. Ishte ky një trekëndësh dashurie që i kushtoi Jese Rodriguez dhe karrierës së tij me Paris Saint Germainin me klubin francez që e zgjidhi përpara kohe kontratën me të. Aurah Ruiz dhe Jese Rodriguez janë edhe prindër të një vogëlushi, Nyan.

sfidanti.al