Aubameyang dhe një parking me makina ekstra luksoze

Mes një Ferrari të argjendte dhe një Lamborghini të artë, Pierre Emerick Aubameyang nuk i mungon asgjë. Kapiteni i Arsenalit nuk e ka fshehur asnjëherë pasionin për makinat e luksit që tani janë të ekspozuar në kopshtin e rezidencës së tij. Dashurisë për motorët, Aubameyang i shton edhe atë për ngjyrat e shndritshme që janë tashmë edhe në telajot e makinave të tij si për t’i bërë akoma më origjinale

Sfidanti.al