Alena Seredova nuk e harron: Unë dhe Buffon jemi të lidhur përgjithnjë

Alena Seredova flet sërish për Xhanluxhi Buffon edhe pse portieri i Juventusit prej kohësh ka nisur një jetë të re me gazetaren e njohur sportive Ilaria D’Amiko.  Ish modelja ceke dhe njëkohësisht ish bashkëshortja e Bufon me të cilin ka edhe dy fëmijë nuk e ka harruar dhe ka folur sërish për të.

‘Unë dhe Bufon jemi 2 persona inteligjentë që do të mbeten të lidhur për gjithë jetën, duke qenë se kemi 2 fëmijë-thotë Alena Seredova në një intervistë për Radio 2-e kaluara nuk mund të fshihet apo modifikohet. Unë nuk harroj’.

sfidanti.al