Aguero, ‘mbret’ i Mancesterit; do te bleje 2 apartamente shume luksoze

Serhio Aguero nderron banese dhe kete e ben me shume stil. Sipas asaj qe publikohet te tabloidi britanik ‘The Sun’, sulmuesi argjentinas i Mancester Sitit do te bleje dy apartamente ne ndertesen e 5 me te larte ne te gjithe Britanine e Madhe.

Gjithnje sipas ‘The Sun’, Kun Aguero do te shpenzoje 4 milione Paund ose 4.5 milione Euro per keto apartamente qe jane ne katin e 65 qe eshte edhe i fundit i kesaj ndertese dhe nga ku mund te shihet qyteti por edhe stadiumi i Citizens, ‘Etihad Stadium’.

Sfidanti.al