Konte dhe telefonata e bashkeshortes se tij: Mund edhe te me gjobisni

‘Me falni, eshte bashkeshortja ime, telefonon gjithnje ne nje moment te keq-keshtu tha Antonio Konte ne konferencen per shtyp me gazetaret ne momentin kur nje zile telefoni e nderpreu fjalen e tij duke krijuar nje situate te kendshme-ju kerkoj ndjese, edhe une do te merzitesha nese kjo do t’i ndodhte ndonjerit prej jush.

Kaq mjaftoi qe ndonje prej gazetareve te leshoje batuta te tipit: ‘Ndoshta donte te te thoshte qe t’i çoje qumeshtin ne shtepi-tha nje prej gazetareve dhe Konte tha u pergjigj: ‘Ju edhe mund te me gjobisni!’.

Sfidanti.al