Media në Brazil: Adriano vritet në Rio, ‘Perandori’ përgjigjet: Jam gjallë, njerëz

Dy foto, një e qeshur dhe një frazë që nuk lë asnjë hije dyshimi: Jam gjallë, njerëz. adriano zgjodhi rrjetet sociale për t’u komunikuar të gjithëve dhe zërave spekulative sipas të cilave ‘Perandori’ mbeti i vrarë në Morro do Alemão në Rio De Janeiro dhe që në shumë pak kohë kishin bërë xhiron e botës duke bërë që ato të rezultojnë një fake neës

‘Jam gjallë, OK njerëz. Jam në shtëpi-shkruante ish sulmuesi i Interit në profilin e tij në Instagram duke i qetësuar të gjithë ndjekësit e tij në këtë rrjet social.

sfidanti.al