Pastore nxjerr veten ne merkato: Cikli im te PSG po mbyllet

Havier Pastore nxjerr zyrtarisht veten ne merkaton e transferimeve. Futbollisti argjentinas qe kete sezon ka luajtur vetem 9 ndeshje si titullar me Paris Sen Zhermenin eshte shume prane largimit nga kjo skuader gjate muajve te kesaj vere.

‘Cikli im te PSG po mbyllet-tha Pastore ne nje interviste per ‘Onda Cero’-dhe une ende po kerkoj ta kuptoj. Kam edhe nje vit kontrate me Paris Sen Zhermen dhe nuk e di sesi do te perfundoje kjo histori. Por ne kete moment jam i perqendruar ne mbylljen e sezonit per te fituar çdo trofe te mundshem’

Sfidanti.al