Kaljari, Lady Nainggolan: Periudha ime më e errët

Ishte data 11 korrik kur Klaudia Lai, bashkëshortja e futbollistit të Kaljarit, Raxha Naingolan, nisi trajtimin me kemioterapi. Tani pas 2 muajsh, ajo shfryn në Instagram me antë të një postimi. ‘Një foto bardhezi për të treguar historinë time, për të ndaluar gjithcka e menjëherë, për të kujtuar një moment të vecantë, periudhën më të errët të jetës sime. Një periudhë që unë shpresoj që të kthehet në vetëm një kujtim të shëmtuar sa më shpejt-shkruante Klaudia Lai në postimin e saj

Postimi ishtë një foto dhe dy rreshta tekst për të të ngjallur pak shpresë. Kështu I njofton Lady Nainggolan fansat e saj në lidhje me gjendjen e saj shëndetësore. Postimi I saj u shoqërua menjëherë me komente dhe pëlqime të shumta, mes të cilave spikat ai I miralem Pjanic me të cilin Nainggolan ka luajtur kur ishte pjesë e skuadrës së Romës; bëhet fjalë për një emotikon zemër dhe një puthje

Sfidanti.al