Vuri bast 1000 € gabimisht per fitoren e Romes, fitoi 42 mije Euro

Ndodh qe nje gabim ne plotesimin e nje skedine te te sjelle te ardhura. Eshte ky rasti i nje bastexhiu te paidentifikuar historia e te cilit u tregua nga kompania xhamajkane ‘JustBet’ i cili vuri bast 1000 € duke fituar 42 mije Euro.

Ky person ne nje nga skedinat e tij kishte perfshire edhe fitoren e Romes ndaj Barcelones, por synimi i tij ishte te vendoste suksesin e katalanasve.

Me vone u kujtua per gabimin e tij dhe shkoi qe ta ndryshonte por ishte shume vone per fatin e tij te mire duke siguruar nje dore te mire parash.

Sfidanti.al