Anglia mundi Suedine; a do ta paguaje Ibra bastin me Bekam?

Perpara ndeshjes mes Suedise dhe Anglise, Zlatan Ibrahimovic dhe David Beckham u bene protagoniste te nje basti online vertet te kendshem. Suedezi i tha ish kapitenit te Anglise se nese Tre Luanet do te fitonin ai do t’i ofronte nje darke kudo qe te deshironte ai, nese do te fitonte Suedia, Bekam do te duhej t’i blinte cfaredo qe ai deshironte te Ikea.

Pergjigja e Bekam ishte e menjehershme me Spice Boy qe e ndryshoi kushtin e bastit. Bekam deklaroi se pranonte kushtin e Ibres nese do te fitonte Suedia. Por ne rast te nje fitoreje te Anglise Ibra do te duhej te shikonte ne Uembli nje ndeshje te kesaj skuadre ne Londer madje me fanelen e Tre Luaneve te veshur. Anglia fitoi ndeshjen 2-0, a do ta paguaje bastin Ibrahimovic?

Sfidanti.al