Një Ronda Rusei e re po lind në Kirgizstan, quhet Valentina Shevçenko!

Origjina e saj mund të jetë ukrainase ose ruse,veç pasaporta e saj thotë Kirkizstan. Flitet për pretendentet më të re për titullin botëror në artet e përziera marciale (MMA), në kampionatin më popullor në botë të tyre, UFC. Valentina Shevçenko arriti një fitore mbresëlënëse në ringun gjashtëkëndor në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Vazhdoni leximin →

Bekham një mjeshtër i madh edhe në martesë

Një familje perfekte ajo e Beckham. Pas disa zërave për krizë, David Beckham surprizon dhe lajmëron se ka rinovuar në mënyrë sekrete martesën me Viktorian e tij. Një ceremoni intime me pak persona, që u zhvillua në vilën e tyre. Ish futbollisti ka treguar për Radio 4, që e mbajtën të fshehtë këtë ngjarje, pas

Vazhdoni leximin →