Presidenti Duka apo deputeti Braçe? Futbolli virtual mbush “stadiumin”

Pse nuk ndalon, o president! Një thirrje që vjen nga populli i përulur i futbollit, kur dëgjon që ndizet më  tej “derbi verbal” midis presidentit Duka dhe deputetit Braçe.  Një ndeshje që ka mbeldhur më shumë tifozë në “ekranin” e facebook-ut, sesa vetë ndeshja e pompuar Partizani-Skënderbeu. I mbiquajturi “mbreti” nga vartësit e tij në

Vazhdoni leximin →