Levandovski mund Obamejangun, Bajerni “vret” Bundesligën

Nëse kishte mbetur ndonjë gjë “gjallë” në Bundesligën gjermane, “dha shpirt” pas atij që është quajtur derbi i viteve të fundit, Bajern-Dortmund. Skuadra bavareze fitoi kaq thellë dhe kaq lehtë, saqë çarmatosi çdo kritik dhe në Gjermani duket se janë dorëzuar plotësisht në përpjekjen për ta bërë kampionatin, një konkurrim në kuptimin e vërtetë të

Vazhdoni leximin →