S’ka fitues në Superligë, Tirana turpërohet edhe me Korabin!

Nuk pati asnjë fitues në dy ndeshjet e Superligës luajtur në Shkodër dhe Gjirokastër. Në stadiumin “Loro Boriçi” u ndeshën Korabi dhe Tirana, përballje që përfundoi 1-1.  Dibranët, që po ndryshojnë vazhdimisht stadiumet për ndeshjet shtëpiake, kaluan të parët në avantazh me anë të Krajës në minutën e 40-të, ndërsa Tirana barazoi në fund të

Vazhdoni leximin →