Imazhi I Messit e Antonelës në adoleshence: Vitet kalojnë….

‘Vitet kalojnë…’ me këtë frazë, Messi deshi të kujtojë etapën e adoleshencës së tij dhe të bashkëshortes Antonela Rokuco. Futbollisti dhe Antonela njoihen që fëmijë duke I kaluar të gjitha etapat e jetës së bashku. Theksojmë se Antonela është dashuria e jetës së Lionel Messit  prandaj ai ndihet kaq I dashuruar dhe I lidhur me

Vazhdoni leximin →

Formula 1, Kimi Raikonen 40 vjec…jashte cdo limiti

E kaloi vigjiljen e ditëlindjes së tij në Tajlandë  në një garë me makina go-kart të sponsorizuar nga prodhuesi më I rëndësishëm I birrës në vend. Pikërisht, alkoli së bashku me garat janë aspektet e vazhdueshme të 40 viteve të para të jetës së Kimi Matias Raikonen, një prej pilotëvë më të shpejtë në historinë

Vazhdoni leximin →

Dashuria e re e Nejmarit? Quhet Natalia Barulic

Quhet Natalia Barulic, është shumë e bukur dhe një yll në rrjetet sociale. Në profiling e saj në Instagram. Natalia Barulic ka arritur të sigurojë mbi 2 milionë ndjekës, por ajo e përkufizon veten këngëtare dhe modele. Së fundmi nga Brazili vijnë lajme nga kronikat rozë për një flirt të mundshëm me sulmuesin e Paris

Vazhdoni leximin →