Vajza, vazhdoni të rënkoni, thotë shefi i tenisit botëror!

Debati ka kohë që vazhdon nëse lojtaret femra të tenisit duhet apo nuk duhet të thërrasin, klithin dhe rënkojnë ndërsa godasin topin në fushë. Shefi ekzekutiv i organizatës së femrave WTA Tur, Stiv Sajmon, thotë se nuk bëhet fjalë që të ndalohen tenistet që të rënkojnë apo të lëshojnë thirrje, dhe duket se ai e

Vazhdoni leximin →

Quhet Klishina “frika” e fundit e të fejuarës së Ronaldos

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste që vrapon dhe ndjell  me bollëk, madje dhe vetë mbretin. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive. Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të

Vazhdoni leximin →

Nuk ka duruar më Sofija, është zhveshur edhe pa..Ljajiç

Sofija Milo, modelja e njohur dhe e dashura e ish- futbollistit  të Interit e Romës, Adem Ljajic, është zhveshur pothuajse tërësisht, duke befasuar me linjat e saj perfekte. Ajo ka postuar këtë foto në Instagram tërësisht e zhveshur, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.