Bushar luan më mirë në plazh, sesa në fushat e tenisit

Në renditjen e tenisit botëror të femrave, Euzheni Bushar nuk ka ndonjë pozicion të jashtëzakonshëm. Kanadezja është e 46-ta, pra shumë më prapa më të mirave, veçse kur vjen puna tek pushimet, vështirë të gjesh rivale për të. Vajza 22-vjeçare e lindur në Montreal postoi disa foto në Instagram, duke treguar për pushimet në Bahamas.

Vazhdoni leximin →

Irina, protagoniste në festën e të brendshmeve

Nuk mund të mungonte Irina Shaik, për përvjetorin e 20-të të “Intimisimi”, një ceremoni që u organizua në Madrid. Flitet për një sipërmarrje fillimisht të panjohur, që më pas u kthye në “brand ambasador” dhe ish e fejuara e Kristriano Ronaldos i la pa fjalë të gjithë të pranishmit me bukurinë e saj.  

Karolinë Vozniacki, golf me robe banjo

Karolinë Vozniacki të lë gjithmonë me gojën hapur, madje jo vetëm në fushën e tenisit, ku ndonjëherë është vërtetë e pabesueshme. Ja ku është edhe duke u praktikuar në golf, në ishullin privat të Riçard Branson, ku për t’u përfaqësuar ka zgjedhur një uniformë mjaft provokuese.  

Cibulkova, tenistja shpërthen në rrjetet sociale

Fituesja e WTA Finals në tenis ka filluar tashmë pushimet në plazh, së bashku me bashkëshortin, Mikal Navara. Dominka Cibulkova ka postuar në profilin e saj në Instagram foto të nxehta të javëve të fundit, për dëshirën e ndjekësve të shumtë. Tenistja sllovake 27 vjeçare, prej kohësh është në qendër të vëmendjes, jo vetëm për

Vazhdoni leximin →

Daniele, e fejuara për “Grande Slam” e Raoniç

Për më shumë se një vit, tenisti Milos Raoniç është bashkuar me Daniele Knudson. Kanadezja 26 vjeçare ka qenë e fejuar edhe me këngëtarin Xhastin Biber, i cili u dashurua me të, menjëherë sapo e pa në një sfilatë. Daniele ka një të shkuar si skiatore dhe patinatore artistike, por edhe një pasion të madh

Vazhdoni leximin →

Bukuroshja e egër! Kthim i nxehtë në ring i Ronda Ruseit

Është edhe femër e fortë, edhe e bukur. Ronda Rusei ka tërhequr vëmendjen në të gjitha aspektet e saj, ndërsa rikthehet në ring si luftëtare. Ish-kampionia e arteve marciale të përziera, MMA, do të ndeshet në dhjetor për të fituar përsëri brezin e artë të më të mirës në botë, ndërsa revista e shquar amerikane,

Vazhdoni leximin →

Itali – Gjermani, derbi më i bukur ishte në tribuna

Itali – Gjermani nuk ishte vetëm një ndeshje e luajtur në fushë, madje pjesa më e bukur e saj ishte në tribuna, ku një vend të veçantë e kishte zënë edhe bukuria femërore. Edhe në Milano, ashtu si në Bordo për Europianin, në tribunën qëndrore për Itali – Gjermani ishin prezente edhe gratë e të

Vazhdoni leximin →

Tatiana Gomez, “muza” seksi e Kolumbisë

Kolumbia po kalon një periudhë shumë të vështirë në futboll, aq sa do ta ketë shumë të vështirë kualifikimin në Botërorin “Rusia 2018”. Por sidoqoftë i ka mbetur një “muzë”, e cila në fakt e ka të lidhur dashurinë e saj për Kombëtaren, me një emër të veçantë. Ajo është Tatiana Gomez, bukuroshja kolumbiana, e

Vazhdoni leximin →