Alesia, e çmendur pas Frosinones

Edhe ekipet e vogla mund të identifokohen me tifozet e tyre, aq më shumë kur bëhet fjalë për një super-seksi si Alesia. Fituesja e Grande Fratello Vip, nuk është përmbajtur dot nga fakti, që ekipi I saj I zemrës, Frosonone, është në krye të tabelës së klasifikimit të Serisë B dhe mun dtë rikthehet shpejt

Vazhdoni leximin →

Kortez, ja si do ta bindë Mesin të zgjasë kontratën

Pas një fushate mediatike për t’i kërkuar ndjesë Leo Mesit, pasi ky i fundit i ka bllokuar rrjetet e saj sociale, si pasojë e disa fotove nudo të dërguara, Suzi Kortez, ende Miss Bum Bum, ka dërguar hashtag #RenovaMessi, për ta nxitur numrin 10 të zgjasë kontratën me Barcelonën. Edhe fushatën e re, Kortez e

Vazhdoni leximin →

Maradona dhe Oliva, spektakël përpara Real – Napoli

Diego Armando Maradona është në Madrid, për të ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Real Madridit dhe Napolit. Kohën e mbetur deri në fillimin e takimit të shumëpritur, legjenda argjentinase duket se ka vendosur ta shijojë deri në maksimum. Ai e ka kaluar pjesën më të madhe qëndrimit me të dashurën e tij, madje Roça Oliva

Vazhdoni leximin →

Mallkimi nuk i ndahet Nadalit, e ndekin si fantazma dëmtimet

Tenisti më i mirë spanjoll, Rafael Nadal, nuk do të luajë, javën e ardhshme, në turneun e Roterdamit. Spanjolli, fitues i 14 turneve Grand Slem dhe që, aktualisht, ndodhet në një formë mjaft të mirë, me rekomandim të mjekëve u tërhoq nga pjesëmarrja në turneun e Roterdamit. Nadali, në turneun e fundit Australian Open, u

Vazhdoni leximin →

Ana-Kristina Shvarc tenton Ronaldon

Lindin edhe problemet e para midis Kristiano Ronaldos dhe të fejuarës së tij të re, Xheorxhina Rodrigez. Dhe si gjithmonë, shkaku i vetëm mbetet xhelozia. Modelja e mrekullueshme, Ana-Kristina Shvarc është fotografuar së bashku me futbollistin portugez të Realit dhe një gjë e tillë nuk mund të kalonte pa u vënë re. Sfidanti.al

Biçkova: Më kanë ngacmuar tenistet lesbike! Tenisi hesht…

Tenistja ruse, Jekaterina Biçkova, e mbylli karrierën e saj, kështu që vendosi të ndajë me opinonin sportiv disa kujtime dhe konsiderata të saj befasuese, duke provokuar dhe duke sfiduar me deklaratat e saj teniste dhe tenistë të tjerë që ajo i ka njohur gjatë karrierës së saj. Ajo, në radhe të parë, sulmoi tenistet lesbike

Vazhdoni leximin →

Rikelme, nudo për të mbështetur burrin

Të apasionuarit e futbollit e mbajnë mend Botërorin e vitit 2010, kur ajo spikaste në shkallët e stadiumeve si tifozja më seksi. Që atëherë kanë kaluar 7 vjet dhe tashmë është e martuar me futbollistin Xhonatan Fabro, që luan me Jaguarët në kampionatin meksikan. Ndërsa tani, larisa Rikelme ka bërë publik një premtim: “Do të

Vazhdoni leximin →