Pushime nga Pell… Graciano ironizon ndëshkuesit

Gracione Pele feston mbijetesën në Superligën kineze, duke shkuar me pushime luksi, së bashku me të dashurën e tij, Viktoria Vargas. Ish-sulmuesi i Sauthempton dhe Kombëtares italiane ka mbyllur debutimin e tij me Shandong Luneng, në Lindjen e Largës, duke luajtur 12 ndeshje dhe shënuar 5 gola. Sezoni i ardhshëm në Kinë fillon në mars

Vazhdoni leximin →

Laura, modelja që dikur çmendi Higuain

Laura Gadea është një gazetare dhe modele spanjolle, e cila tashmë është zgjedhur për të drejtuar programin “El Chiringuito de Jugones”, që shtë shumë i ndjekur në vendin iberik. Në të shkuarën, Gadea kujtohet që e bëri të çmendet sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain, në atë kohë ish-futbollist i Realit të Madridit.  

Matri drejt perëndimit, Nargi në superformë

Alesandro Matri, tani 32 vjeç, kuptohet që nuk mund të jetë në kulmin e karierës. Pas Milanit, Fiorentinës, Juventusit apo Lacios, tashmë Sasuolo është stacioni i fundit i sulmuesi. Ndërkohë, bashkëshortja e tij vazhdon të mbetet në majë. Federika Nargi ruan një formë trupore të mrekullueshme, megjithëse nga lidhja me Alesandron ka ardhur në jetë

Vazhdoni leximin →

Luiz Suarez dhe Sofia, luani dhe luanesha…

Luis Suarez dhe bashkëshortja e tij, Sofia Balbi kanë bërë publike në Instagram një foto të gishtave të tyre, me nga një tatuazh shumë sinjifikativ. Bomberi ii Barcelonës ka një luan, ndërsa gruaja një luaneshë në gishtin e saj. Ndërkohë Suarez, foton e ka shoqëruar edhe me një mesazh, u shkruhet: “Së bashku, duke luftuar

Vazhdoni leximin →

Riz, e çmendur pas Veronës dhe Pacinit

E bukur dhe me dy pasione të forta. E para për selfie provokuese dhe tjetra për skuadrën e futbollit të Veronës. Elena Riz ka gjithçka që i duhet për të qenë mbretëreshë e rrjeteve sociale. 26 vjeçarja ka një fizik perfekt dhe vështrim të akullt, njihet si tifoze e zjarrtë e Hellas dhe veçanërisht e

Vazhdoni leximin →