Bekam ndërron profesion, tani kuzhinier i familjes

Ish-futbollisti i Mançester Junaited dhe Realit të Madridit, David Bekam është duke gëzuar një periudhë të gjatë pushimi pranë familjes së tij. Ylli anglez gëzon një familje të madhe, ku përveç bashkëshortes ka edhe katër fëmijë, që gjithsesi kanë nevojë për ushqim. Dhe për këtë nuk nevojitet ndonjë restaurant, pasi vetë David po tregohet një

Vazhdoni leximin →

Rozher Federeri – “Burri më me stil i vitit”

Tenisti më me shumë trofe në turnetë Grand Slam, zvicerani Rozher Federer, u zgjodh, për herë të parë, si “Burri më me stil i vitit” nga revista “GQ”. “Rozheri është një njeri elegant dhe, deri sa në favor të tij votuan aq shumë njerëz, mund të themi se ai është burri më elegant”, deklaroi kryeredaktori

Vazhdoni leximin →

Quhet Charlie Riina, dhe është modele kanadeze

Charlie duket e mrekullueshme në setin e saj të fundit, ku si per ironi eshte vendosur pranw fotos sw Granit Xhakes, njw nga futbollistwt qe kishte premtuar se do ta fundosnin Siitin ne tempullin e tyre “Etihad” Ajo është një tifoze e flaktë e Manchester Cityt dhe u gëzohet fitoreve të kësaj skuadre. Charlie e

Vazhdoni leximin →

Shumë urime Erjona, e mrekullueshmja Lady Xhemaili

Blerim Xhemaili ka publikuar një foto në Instagram, për të festuar ditëlindjen e bashkëshortes së tij, Erjona. Dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet, për pamjen e mrekullueshme të së shoqes së mesfushorit të Bolonjës. Modelja 29 vjeçare shqiptare, ishte edhe një nga tifozet më seksi të “Euro 2016”  

Filozofia e Narës: Pa gjoks nuk ka parajsë

“Pa gjoks nuk ka parajsë”. Ky është mesazhi i shpëndarë me humor nga Uanda Nara, ish-bashkëshortja e Maksi Lopez dhe më pas e Mauro Ikardit. Dhe Nara nuk lë rast pa e bërë publik asetin e saj, ndërkohë që asnjëherë nuk i është shmangur skandaleve, që kulmuan me ndërrimin e partnerëve të së njëjtës përfaqësuese.

Vazhdoni leximin →

Blanshard, sërfistja që po çmend rrjetet sociale

Alena Blanshard është një sërfiste me origjinë nga ishujt Havaji, por edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja 26 vjeçare numëron rreth 2 milionë ndjekës dhe në të njëjtën kohë është prezente edhe në Youtube. Alena është edhe sipermarrëse, përveçse sportiste e suksesshme.