Juli shpërthyese, 3 milionë ndjekës në Instagram

Juli Eni është një modele amerikane 23 vjeçare, shumë aktive në rrjetet sociale. Për hir të formave të saj shpërthyese dhe pozave provokuese, vajza nga San Diego numëron tashmë 3 milionë ndjekës së Instagram. Veç të tjerave, Juli ka edhe një pasion të madh për futbollin amerikan.  

Adriana Lima, ëngjëlli i dashuruar me boksin

Një dashuri vërtetë e madhe kjo e Adriana Limës për boksin. Sa herë që ajo është e lirë nga impenjimet e saj në pasarela, mrekullia e Victoria’s Secret dëshiron të ngjitet në ring. Modelja braziliane është praktikuar në boks që në moshën 19 vjeç dhe thotë, se që atëherë është e dashuruar me këtë sport.

Vazhdoni leximin →

Medison Bir, “muza” 17 vjeçare e Xhastin Biber

Në vitin 2012, pikërisht në moshën 13 vjeçare, është zbuluar në YouTube nga Xhastin Biber. Ndërsa tani është një yll i sukseshëm në SHBA. 17 vjeçarja Medison ka shkëlqyer së fundi në “Madison Square Garden”, përpara ndeshjes së NBA-së, midis Nju Jork Niks dhe Atlanta Houks, ku këndoi himnin amerikan.  

Kampionia Nif, një boksiere hot

Quhet Nif Brashia, është 18 vjeç dhe aktialisht është kampionia e botës në kikboks për të reja. Bukuroshja tailandeze, që prej vitesh jeton në Itali studion në Milano, por është një supertifoze e Juventusit. Kohët e fundit, Nif ka dhuruar në llogarinë e saj në Instagram foto që të lënë me gojë hapur.  

Kokainë firmato në Brazil, kapsula me fytyrën e Maradonës!

Krahas faktit se ish-sulmuesi i famshëm argjentinas Diego Armando Maradona mbahet mend për lojrat e tij virtuoze, ai mbahet mend edhe për skandalet lidhur me përdorimin e drogës. Kështu që disa dilerë (tregtarë) droge, vendosën që ta shfrytëzojnë emrin dhe fytyrën e këtij futbollisti legjendar, në qytetin Sao Zhoze, të shtetit Sao Paolo. Autoritetet ushtarake

Vazhdoni leximin →

Nikolet Shi, linja të frikshme

Modele, aktore dhe e apasionuar pas pokerit. Nikolet Shi, kopertina e “Playboy, asnjëherë nuk e kalon kohën larg vëmendjes së publikut. Dhe për këtë mjafton të ndjekësh albumet fotografike të publikuara, që vërtetë janë shumë të shpeshta. Por për Nikolet, pokeri është sporti i preferuar dhe në një tavolinë gjysmë të ndriçuar mund të qëndrojë

Vazhdoni leximin →