Pabesi angleze, modelja britanike shpërthen për Interin

April Summers, modele britanike në magazinën “Play Boy”, i është gëzuar fitores së Interit 5-1 ndaj Cagliarit. Ajo postoi vazhdimisht komente në “Twitter” për skuadrën nga Milano. “Icardi, si gjithmonë ti je më i miri”, shkroi ajo pas golit të kapitenit. “Shumë e lumtur për Interin”, ishte postimi tjetër nga bukuroshja britanike. Ajo bëri shumë

Vazhdoni leximin →

Erjona Xhemaili “shënon” edhe pa ardhur vera!

Edhe pse duhen rreth tre muaj për të filluar sezoni i plazhit, për bashkëshorten e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili sapo ka nisur. Bukuroshja me origjinë shqiptare, Erjona Xhemaili, ka mahnitur fansat në Instagram teksa së fundmi ka pozuar me bikini ngjyrë rozë nga koleksioni i saj “Juicewear”. Erjona pas kampionatit Europian po zë gjithmonë një

Vazhdoni leximin →

Edhe bukuroshet “luajnë”me foto që Milani të ngjallet

Miss Bikini Sllovakia 2014” është tifozja më e zjarrtë e Milanit, dhe Milani duket më i fortë prej saj. Martina Stetiarova shihet mjaft seksi në disa foto ku nuk mund të mungojë edhe fanella e “kuqezinjve”. Kohë pas kohe, Stetiarova poston foto në rrjetet sociale, duke i shpërblyer tifozët e Milanit me foto të zjarrta.