Dashuria e re e Nejmarit? Quhet Natalia Barulic

Quhet Natalia Barulic, është shumë e bukur dhe një yll në rrjetet sociale. Në profiling e saj në Instagram. Natalia Barulic ka arritur të sigurojë mbi 2 milionë ndjekës, por ajo e përkufizon veten këngëtare dhe modele. Së fundmi nga Brazili vijnë lajme nga kronikat rozë për një flirt të mundshëm me sulmuesin e Paris

Vazhdoni leximin →

Messi fiton ‘Cirque du Soleil’; cfarë spektakli në Barcelonë

Lionel Messi fiton edhe ‘Cirque du Soleil’, që realizoi një spektakël të tërë të dedikuar ndaj jetës dhe karrierës së sulmuesit argjentinas të Barcelonës. ‘Messi10’, kështu titullohej eventi që do të bëjë një turne në mbarë botën, e dha premierën e saj në mbrëmjen e së enjtes në Barcelonë pikërisht nën sytë e yllit të

Vazhdoni leximin →

Gabigol-Rafaela, rindizet dashuria

Historia e dashurisë mes Gabigol dhe Rafaeleë vijon mes ulje ngritjesh. Cifti ishte ndarë përpara disa javësh, por duket se e kanë patur të pamundur që të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, kështu që u ribashkuan. Rilidhjen e tyre e tregon emotikoni I fytyrës me sy plot dashuri që postoi sulmuesi I Flamengos që është në pronësi

Vazhdoni leximin →

E bujshme! Policia e Sao Paulos heton Kafunë; ja përse…

Markos Kafu këto ditë është bërë protagonist I një ngjarjeje vërtet të bujshme. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja ‘Veja’, policia e Sao Paulos ka hapur hetimet për ish mbrojtësin e përfaqësueses braziliane dhe të Milanit e Romës pasi dyshohet për lidhje me grupin terrorita  ‘Primeiro Comando da Capital’ (PCC). Policia dyshon se PCC

Vazhdoni leximin →

Akuza e ish bashkëshortes së Cipolinit: Më drejtoi pistoletën në kokë

Goditje, fyerje, skena; Sabrina Landuci dha dëshminë e saj në seancën e dytë gjyqesore në Lucca kundër ish bashkëshortit të saj Mario Cipolini që është I pandehur për përndjekje, lëndime dhe dhunë në familje. E përditshmja italiane ‘Corriere Della Sera’ publikoi një artikull që tregonte dëshminë e dhënë nga Sabrina Landuci. ‘Ishim në shtëpinë tonë

Vazhdoni leximin →