Theo Hernandez, goli më i bukur është…Elisa

Theo Hernandez po përjeton një moment vërtet të artë. Futbollisti po bëhet gjithnjë e më shumë protagonist me fanelën e Milanit dhe tani ka gjetur edhe qetësinë personale pas ndarjes me të dashurën e tij Adriana Pozueco. Mbrojtësi francez i krahut në fakt duket se ka gjetur një dashuri të re dhe ajo që i

Vazhdoni leximin →

Oriana Sabatini, dedikim romantik për Dybalan

Oriana Sabatini dhe Paulo Dybala është tashmë një cift i konfirmuar dhe tashmë bukuroshja argjentinase nuk ngurron të shfaqë dashurinë e saj për sulmuesin e Juventusit. Në profilin e saj në rrjetin social Instagranm, Oriana i dedikoi një mesazh romantik Paulo Dybalës duke i hapur zemrën. ‘Ndonjëherë ke kaq shumë dashuri që nuk e mban

Vazhdoni leximin →

Federika Narxhi mbron Matrin në rrjetet sociale

Askush të mos guxojë të zemërojë Federika Narxhin. Bashkëshortja bukuroshe e Alesandro Matrit publikoi në rrjetet sociale, koleksionin e kostumeve të plazhit të dizenjuar nga ajo vetë dhe në një prej fotot e postuara ajo ishte bashkë me qendërsulmuesin e Breshias. Por dikush në komentet e bëra në profilin e Narxhit e sulmoi Alesandro Matrin 

Vazhdoni leximin →

Skandal me lojtarët e Mancester Sitit për një festë me modele

Skandali rrethin Mancester Sitin dhe shkak është bëre festa e një pjese të futbollistëve të kësaj skuadre me modele, një festë që u zhvillua pas fitores së thellë që Citizens arritën ndaj Aston Vilës, një ndeshkje ku Aguero u shndërrua në  golashënuesin më të mirë të huaj në Premier League. Lajmi është publikuar nga tabloidi

Vazhdoni leximin →