Penallti-dhuratë, dhe dhjetëra forca policore kundër Tiranës, fiton Kastrioti!

Tifozët nuk hynë në fushë, por nuk qe e nevojshme. Një tjetër ndeshje në stadiumin “Redi Maloku” të Fushë Krujës kaloi me tension e nerva të skajshme, ndërsa rezultati me shumë gjasë u vendos nga vendimet e arbitrit. Kastrioti mundi Tiranën minimalisht 1-0, falë një 11-metërshi të akorduar nga gjyqtari Olsi Sokoli, që krijoi probleme

Vazhdoni leximin →