Garë e shrenuar për të “prerë” koka! Radha e Agostinelit..

Përse ndillej humbja e Agostinelit në Vlorë?  Sëmundja që ka kapur presidentët në këtë sezon për shkarkimin e trajnerëve, po përparon me shpejtësi. Gjasat janë që mund ta humbasësh stolin ..duke numëruar deri në dhjetë. Kur Skënderbeu ishte nisur drejt Vlorës për të fituar kundër kritikës për “lojën e vdekur” dhe për zhdukjen pa gjurmë

Vazhdoni leximin →

Derbi bardheblu, një biletë për Josa – Magani

Kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen Tirana – Teuta, që do të luhet nesër në “Selman Stërmasi” dhe njoftohet se interesimi është më i madh se zakonisht. Dhe arsyet janë, që kjo ndeshje të pritet ndryshe. Dy skuadrat kanë treguar shumë oshilacione gjatë fazës së parë të këtij kampionati dhe diferenca mes tyre është

Vazhdoni leximin →