“Thumbimi” i Egbosë për Partizanin: Kur luaja me Tiranën e nisnim derbin 1-0!

I kanë ngarkuar një detyrë të vështirë. Emanuel Egbo do të jetë trajner i Tiranës në derbin ndaj Partizanit, një sfidë që ndoshta nuk e kishte menduar. Pas largimit t ëish-teknikut Julian Ahmataj, presidenti Halili nuk arriti të vendoste për një tjetër njeri të stolit, ndaj edhe barra i mbeti ish-portierit nga Nigeria. “Ne duhet

Vazhdoni leximin →

Interesim i jashtëzakonshëm për derbin, radhë për bileta nga tifozët e Partizanit dhe Tiranës!

Bëjnë mirë që të mos vonohen. Tifozët duhet të nxitojnë për të marrë biletat për ndeshjen kryesore të Superligës, atë mes Partizanit dhe Tiranës, ndërsa shitja vazhdon me shpejtësi. Vetëm ditën e parë, të mërkurën, u blenë mbi 4 000 të tilla në të gjitha tribunat, ndërsa radhat po shtohen gjithnjë e më shumë. Nga

Vazhdoni leximin →