Cili është problemi për Mikitarian me Mançesterin

Mikitarian ka luajtur katër ndeshje për klubin anglez, Man.Junajted ndërsa për herë të fundit është paraqitur në humbjen nga Mançester Sitin në shtator. “Mikitarian nuk është lënduar, ai po stërvitet 100 për qind me ekipin”, ka thënë Murinjo. “Disa lojtarë kanë profilin që të adoptohen lehtë, por të tjerëve u duhet kohë për të ndjerë

Vazhdoni leximin →

Paratë e vendosin Levën midis Lahmit dhe Mëlerit

Mediet polake dhe gazeta gjermane “Bild” raportojnë se Rober Levandovski është drejt rinovimit të kontratës me Bajernin, e cila i mundëson atij një rritje të ndjeshme page. Çështja ende nuk mund të quhet e mbyllur. Negociatat janë drejt përfundimit, por duhen disa ditë që të hidhen firmat. Kontrata e 28-vjeçarit, e cila aktualisht përfundon në

Vazhdoni leximin →

Në Bavari e vërteta vlen sa një…gol!

Filip Lahm, ka fulur për gjendjen aktuale të skuadrës bavareze, duke theksuar se ekipi ende nuk është gati për Ligën e Kampionëve. “Ne kryesojmë në kampionat me 20 pikë, por pyetja që mbetet është: Si jemi paraqitur në Evropë? Përballja e parë me Atletikon tregoi se performanca jonë nuk është në nivelin e duhur për

Vazhdoni leximin →