Koentrao gjen mënyrën për të fituar “Topen e.. Artë”

Kristiano Ronaldo ka pasur një moment të keq në stërvitjen e fundit të Real Madridit, para ndeshjes me Malagan. Ai është goditur me qëllim në testikuj nga mbrojtësi portugez, Fabio Coentrao. Por, Ronaldo nuk ka reaguar pas këtij veprimi disi të çuditshem, i cili shkaktoi shumë te qeshura nga futbollistet që panë skenën. Marselo, brazilian

Vazhdoni leximin →

Sa i privilegjuar Mesi, sikur të kishte fanellë tjetër…

Asier Illarramendi ka shpërthyer pas humbjes ndaj Barcelonës dhe nuk kursen as shoket e ekpit. Leo Messi u ndëshkuar me karton të verdhë në pjesën e parë, i cili rrezikoi shumë në pjesën e dytë ku disa herë vendasit kërkonin kartonin e dytë të verdhë, transmeton Gazeta Express. Sipas mesfushorit të Real Sociedad, Asier Illarramendi,

Vazhdoni leximin →

Balotelli në futboll jooo, por në dashuri kërkon falje!

Mario Balotelli dhe Fanny Neguesha i janë rikthyer edhe një herë historisë së lënë në mes rreth dy vjet më parë, komenton Gazeta Express. Sulmuesi italian i Nice-s dhe bukuroshja belge kanë nisur të shoqërohen bashkë. Lajmin e bën të ditur revista “Chi” që thekson se bomberi dhe modelja kanë kaluar natën e Krishtlindjes në

Vazhdoni leximin →