Për Moratën fjala tradhëti është baraz ..Zidane

Morata dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe as nuk deshiron te mendohet dy herë për këtë gjë. Erdhi në Santiago Bernabeu me kërkesë të Zinedine Zidane, për të konkurruar me Karim Benzeman, por Alvaro Morata asnjëherë nuk ka qenë kërcënim serioz për francezin, duke startuar vetëm në ndeshje jo të rëndësishme dhe atëherë kur

Vazhdoni leximin →