Mund të ndalet me topin, por jo në muzikë talenti Pogba

Paul Pogba duket se ka talent edhe për gjëra tjera, përveç futbollit dhe kete e ka treguar pa hezituar fare. Kujtoni kur kercente mrekullisht me shokun e tij Evra, duke krijuar nje dyshe impresionuese. Gjatë ditës së premte ka filluar të qarkullojë një video në rrjetet sociale që duket të jetë xhiruar gjatë “Euro 2016”.

Vazhdoni leximin →

Luis Suares rrëzon me top një dron!

Futbollistët e Barcelonës, Lionel Mesi dhe Luis Suares, u përpoqën që, gjatë një seance stërvitore, të rrëzonin me top një dron fluturues. Në fakt, aparatin fluturues e drejtonte një djalë e ri që e lëvizte atë sa andej këndej pranë tokës. Që ta godisnin me top dronin ose aparatin fluturues, të dy sulmuesve të Barcelonës

Vazhdoni leximin →

Talleni me Ronaldon, me pasurinë dhe sukseset e tij!

Me një ngjarje sportive të fundvitit në Spanjë janë tallur keq me Cristiano Ronaldo. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo vazhdimisht flet për veten dhe sukseset e tij dhe kjo ka bërë që të emitohet gjatë një ngjarje sportive të fundvitit në Spanjë. Ai në video flet për sukseset, pasurinë dhe sa i bukur është,

Vazhdoni leximin →

Përgjysmohet dënimi, Reali mund të blejë që në verë

Klubi i Realit të Madridit, përmes faqes zyrtare ka konfirmuar, se pas apelimit që kishte bërë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv (CAS), është marr vendimi që nuk do të ketë të drejtën e transferimit të lojtarëve, vetëm gjatë merkatos së janarit janarit 2017. Pra gjiganti spanjoll, që ishte dënuar nga FIFA për të mos marrë

Vazhdoni leximin →