Rodrigues, “viktima e zhdukur” e trajnerit Zidan

James Rodriguez nuk pret..  me çdo kusht dëshiron largimin nga Real Madridi gjatë muajit  të janarit. 25-vjeçari u transferua te “Mbretërit” nga Monaco në verën e vitit 2014 dhe gjatë atij sezoni realizoi 17 gola. Mesfushori sezonin e kaluar dështoi të sigurojë një vend në formacionin e Zinedin Zidan. Man[ester Junajted dhe Interi kanë shprehur

Vazhdoni leximin →

Sevilja po fërkonte duart kur Sami Nasri..krak!

Samir Nasri mund të quhet një njeri pa fat kur mendon se pranë topit, në ekipin e Seviljes, po dëshmonte se klasi i tij është i padiskutueshëm edhe pse në Francë e quajnë “ i paedukuari”. Nasri do ti nënshtrohet  një kontrolli mjekësor, konkretisht rezonancën maganetike,  në këmbën e djathtë pas një momenti përplasje me

Vazhdoni leximin →