Gladbah dhe Lacio, dështimi në Europë i ndihmon në kampionat!

Kontrasti është i fortë sidomos në Gjermani. Një skuadër që kryeson Bundesligën, dhe që një javë më parë mundi Bajernin e Mynihut, u eleminua dramatikisht nga Liga e Europës. “Infarkti” ndodhi në minutën e fundit, pas golit të pësuar nga klubi i Erdoganit, Istanbul Bashaksehirspor, dhe menjëherë ngrihen pikëpyetje për vazhdimin e sezonit. Mos vallë,

Vazhdoni leximin →