Barcelona-Liverpul; ndizet parakohe supersfida e Champions

Të mërkurën luhet Barcelona-Liverpul për Ligën e Kampioneve dhe nyuk janë të paktë ata që e konsiderojnë si një finale të parakohshme. Por ndërsa skuadrat pritet që të zbresin në fushën e lojës, kjo superpërballje tashmë ka nisur pikërisht në rrjetet sociale. Në orët e fundit është vënë re një ‘ping pong’ fjalësh mes klubit

Vazhdoni leximin →