Presidenti i PSZh-së nuk arrin ta besojë “horrorin”

Barcelona ka bërë çmendurinë duke përmbysur rezultatin prej 4:0 ndaj Paris Saint Germainit, për të fituar 6:1 në Camp Nou, duke u kualifikuar kështu në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Këtë nuk e ka pritur aspak mirë Presidentin i Paris Saint Germainit, Nasser Al-Khelaifi, të cilit nuk po i besohet që Barcelona i mposhti 6:1 dhe

Vazhdoni leximin →

Çmenduri e Barcelonës dhe e arbitrave sipas trajnerit Emery

Trajneri i PSG-së, Unai Emery ka akuzuar gjyqtarët pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, derisa nuk la pa lavdëruar Barcelonën, që bëri përmbysje historike Barcelona ka bërë çmendurinë duke përmbysur rezultatin prej 4:0 ndaj Paris Saint Germainit, për të fituar 6:1 në Camp Nou, duke u kualifikuar kështu në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. “Pjesa

Vazhdoni leximin →

Sikur të eliminohet Barcelona, gjumë i ëmbël për Ramos

Sergio Ramos dëshiron që Paris Saint-Germain ta eliminoi Barcelonën nga Liga e Kampionëve Real Madridi siguroi kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve pasi mposhti Napolin me rezultat të përgjithshëm 6:2, duke dëshmuar edhe njëherë se italianët dukeshin të vegjël para tyre. Por, Ramos, i cili shënoi dy gola mbrëmë, thotë se do të jetë

Vazhdoni leximin →

Arsenali i Vengerit trupërohet pa kufi nga Bajerni

Lojtarët e Arsenalit janë prapa Arsen Wengerit, i cili po kalon një periudhë të vështirë në Emirates. Hector Bellerin, ylli i Arsenalit, pas mega- humbjes dhe turpërimit nga Bayern Munich, i ka dal në mbrojtje Arsen Wengerit. Mbrojtësi spanjoll ka thënë se të gjithë lojtarët janë në llogoren e  strategut francez, të cilit po i

Vazhdoni leximin →

Alonso i Bajernit nuk do të çuditet me Barcelonën

Xabi Alonso, ylli i Bayern Munichut, beson se Barcelona mund të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, edhe pse ndeshje e parë e ka humbur nga Paris Saint Germain, me rezultat 4:0. Barcelona dhe Paris Saint Germain do të përballen sonte në Camp Nou, nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes së kthimit të

Vazhdoni leximin →