Kërcënim prangash për lojtarin francez, në prag të Arsenal-PSG-së në Champions

Nuk është vetëm dhuna nëpër rrugë nga ana e tifozëve që kërcënon Ligën e Kampionëve dhe futbollin. Ja një tjetër rast në Champions, ku protagonist del një futbollist, dhe nga ata milionerët. Pragndeshja e sfidës së madhe Arsenal-Paris SG është njollosur nga skandali i futbollistit francez, Serzh Orie (Aurier), i cili nuk është lejuar të

Vazhdoni leximin →

Ronaldon e presin si hero në Lisbonë, 300 adoleshentë përpara hotelit

Kristiano Ronaldo bëri një kthim madhështor në kryeqytetin e vendit të tij, Portugalisë, këtë herë si kundërshtar i ish-skuadrës së tij, Sportingut. Reali i Madridit do të luajë këtë të martë sfidën e pestë në grup në Ligën e Kampionëve, pikërisht në stadiumin e Sportingut. Rreth 300 tifozë, shumica adoleshentë, e pritën Realin përpara hotelit,

Vazhdoni leximin →