Napoli i Sarrit ia prish gjumin Zidanes

Sikur me Napolin të luanin ca kohë më parë, Reali as nuk do ta prishte gjumin, por tani është krejt ndryshe.  Dhe Zidan nuk bën poza“Ndeshja e parë luhet në shtëpinë tonë dhe ne duam të përfitojmë, për të dëmtuar kundërshtarin tonë, shpresoj, por edhe ata mund ta bëjnë të njëjtën gjë për ne. Ne

Vazhdoni leximin →