Ndodh vetëm në Gjermani, lojtari i kombëtares falas tek Bajerni

Bajerni është “dielli” i sistemit planetar që quhet Bundesligë. Është edhe “karantina” për t’u pranuar në kombëtaren gjermane. Ky “diell” dhe kjo “karantinë” u shfaqën vendimtarë për karrierën e lojtarit të ri të Gjermanisë, Leon Gorecka. Mesfushori luftarak 22-vjeçar është afrimi i radhës tek bavarezët dhe, siç mund të ndodhë vetëm në Bundesligë, kjo do

Vazhdoni leximin →